Klimatyzacja to nie kaprys, to konieczność ....
Klimatyzacja to nie kaprys, to konieczność ....

MDV model RF

Karta_produktu_RF.pdf
Dokument PDF [538.0 KB]

Moc chłodnicza / Wydajność grzewcza:

 

  • 2,6 kW / 2,8 kW - cena katalogowa: 2 220  netto

  • 3,5 kW / 3,7 kW - cena katalogowa: 2 420 netto

  • 5,1 kW / 5,3 kW - cena katalogowa: 3 620 netto

  • 6,4 kW / 7,3 kW - cena katalogowa: 4 620 netto

 

 

OPIS PRODUKTU:

 

Wydajność chłodnicza: od 2,6 kW do 6,4 kW
Wydajność grzewcza: od 2,8 kW do 7,3 kW

 

 

  • FUNKCJA TURBO - Włączenie funkcji Turbo  powoduje automatyczne uruchomienie wentylatora na najwyższych obrotach, aby jak najszybciej schłodzić lub nagrzać pomieszczenie
  • PAMIĘĆ USTAWIENIA ŻALUZJI - Klimatyzator zapamiętuje ostatnie ustawienie kierownicy powietrza i przywraca je przy każdym włączeniu.
  • FUNKCJA SNU - Aktywowanie tej funkcji powoduje że klimatyzator w ciągu pierwszych dwóch godzin pracy automatycznie podnosi ( w trybie grzania obniża) nastawioną temperaturę o 1°C na godzinę a wentylator zostaje ustawiony na niskich obrotach. Po upływie kolejnych 5 godzin ciągłej pracy klimatyzator wyłączy się. Niezauważalna dla użytkownika powolna zmiana temperatury oraz automatyczne wyłączenie urządzenia gwarantuje zachowania komfortu i znaczną oszczędność energii.

Kontakt

Telefon:


+48 571 341 842

+48 531 756 301
 

 

E-mail: klimaamix@gmail.com

Klimatyzator to urządzenie wielofunkcyjne, które w sprawny i ekonomiczny sposób utrzyma przez cały rok, komfortową temperaturę pomieszczenia w którym jest zainstalowany.   Dzięki funkcji grzania, doskonale sprawdza się w okresach   jesienno - zimowych. W większości modeli, producenci gwarantują sprawną pracę, nawet przy temperaturach - 15 C a nawet niższych. Uniwersalność klimatyzatorów sprawia, że doskonale spisują się w miejscach, gdzie nie ma instalacji grzewczej lub jest ona mało wydajna. 

Przed decyzją o zakupie klimatyzatora, prosimy o kontakt telefoniczny, w celu umówienia się na bezpłatną wizytę przed montażową. Dzięki temu, będziecie Państwo pewni, że dokonaliście prawidłowego wyboru, biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia i miejsce montażu.

Budowa, remont - to najlepszy moment na uzbrojenie Państwa lokalu w instalację niezbędną do zamontowania klimatyzatorów. Niewielkim kosztem, bez uciążliwych prac montażowych, można  przygotować lokal w taki sposób, aby w odpowiednim dla Państwa czasie, dokonać montażu jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Montaż układu klimatyzacyjnego, podzielić można na dwa, niezależne od siebie w czasie etapy: ułożenie instalacji oraz montaż urządzeń klimatyzacyjnych.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
klimatyzacja do pomieszczeń sprzedaż i montaż, montaż i serwis klimatyzacji Łódź, serwis klimatyzacji Łódź opinie, instalacja i serwis klimatyzacji Łódź, montaż klimatyzacji Sieradz okolice