Klimatyzacja to nie kaprys, to konieczność ....
Klimatyzacja to nie kaprys, to konieczność ....

HYUNDAI SILVER

Karta katalogowa HYUNDAI SILWER.pdf
Dokument PDF [106.9 KB]

Moc chłodnicza / Wydajność grzewcza:

  • 2,5 kW / 2,5 kW - cena katalogowa: 2 300 zł netto
  • 3,5 kW / 3,6 kW - cena katalogowa: 2 500 zł netto
  • 5,1 kW / 5,2 kW - cena katalogowa: 3 850 zł netto
  • 6,1 kW / 6,2 kW - cena katalogowa: 4 950 zł netto
  • 7,0 kW / 7,0 kW - cena katalogowa: 5 550 zł netto

 

HYUNDAI to marka dobrze znana na całym świecie. Nowoczesne rozwiązania i restrykcyjne procedury technologiczne gwarantują wysoką jakość produktów.

Model SILWER  - estetyczna obudowa z dużym i czytelnym wyświetlaczem LED pasuje do każdego wnętrza. Funkcje pilota pozwalają na regulację kierownic strumienia powietrza góra / dół oraz lewo / prawo, co w tym przedziale cenowym nie jest rozwiązaniem często spotykanym. Funkcja QUIET wycisza pracę jednostki wewnętrznej, dzięki temu jest praktycznie niesłyszalna dla urzytkowników. Jonizator powietrza odświeża i oczysza powietrze zwiększając komfort pomieszczenia w którym przebywamy. Wysoka klasa energetyczna  pozwala na ekonomiczne oraz wydajne chłodzenie (A++) lub grznie (A+) lokalu w którym zamontowany jest klimatyzator. 

W trybie grzania zastosowano dodatkowe funkcje:

  • Ochrona przed nawiewem zimnego powietrza - do momentu aż powietrze nie osiągnie odpowiedniej temperatury wentylator nie zostanie uruchomiony
  • Funkcja odszraniania  - skraca czas odszraniania jednostki zewnętrznej, dzięki temu klimatyzator działa wydajniej i efektywniej ( oszronienie jednostki zewnętrznej w funkcji grzania jest typowe dla wszystkich klimatyzatorów. )

Sterowanie WiFi jako opcja.

 

Kontakt

Telefon:


+48 571 341 842

+48 531 756 301
 

 

E-mail: klimaamix@gmail.com

Klimatyzator to urządzenie wielofunkcyjne, które w sprawny i ekonomiczny sposób utrzyma przez cały rok, komfortową temperaturę pomieszczenia w którym jest zainstalowany.   Dzięki funkcji grzania, doskonale sprawdza się w okresach   jesienno - zimowych. W większości modeli, producenci gwarantują sprawną pracę, nawet przy temperaturach - 15 C a nawet niższych. Uniwersalność klimatyzatorów sprawia, że doskonale spisują się w miejscach, gdzie nie ma instalacji grzewczej lub jest ona mało wydajna. 

Przed decyzją o zakupie klimatyzatora, prosimy o kontakt telefoniczny, w celu umówienia się na bezpłatną wizytę przed montażową. Dzięki temu, będziecie Państwo pewni, że dokonaliście prawidłowego wyboru, biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia i miejsce montażu.

Budowa, remont - to najlepszy moment na uzbrojenie Państwa lokalu w instalację niezbędną do zamontowania klimatyzatorów. Niewielkim kosztem, bez uciążliwych prac montażowych, można  przygotować lokal w taki sposób, aby w odpowiednim dla Państwa czasie, dokonać montażu jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Montaż układu klimatyzacyjnego, podzielić można na dwa, niezależne od siebie w czasie etapy: ułożenie instalacji oraz montaż urządzeń klimatyzacyjnych.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
klimatyzacja do pomieszczeń sprzedaż i montaż, montaż i serwis klimatyzacji Łódź, serwis klimatyzacji Łódź opinie, instalacja i serwis klimatyzacji Łódź, montaż klimatyzacji Sieradz okolice