Klimatyzacja to nie kaprys, to konieczność ....
Klimatyzacja to nie kaprys, to konieczność ....

HAIER AQUA

Karta Produktu AQUA.pdf
Dokument PDF [718.6 KB]
Opis funkcji HAIER AQUA.pdf
Dokument PDF [4.1 MB]

Moc chłodnicza / Wydajność grzewcza:

 • 2,6 kW / 2,7 kW cena katalogowa: 4 000 zł netto
 • 3,5 kW / 3,6 kW cena katalogowa: 4 400 zł netto

Jednostki te charakteryzują się nowoczesnym designem oraz wysoką klasą efektywności energetycznej. Szczególną funkcją tych urządzeń jest Generator Cząsteczek Wody "Nano-Aqua", który rozdrabnia cząsteczki wody, wytwarzając delikatną mgiełkę. Dzięki temu, wdychane powietrze oraz skóra zachowują odpowiednią wilgotność. Funkcja ta sprawia, że osoby o wrażliwych drogach oddechowych nie muszą unikać pomieszczeń w których działa klimatyzator HAIER AQUA. Dodatkowo zjonizowane cząsteczki wody powodują wyniszczenie bakterii i grzybów.

Klimatyzatory AQUA wyposażone są w podwójny wylot powietrza, co umożliwia wybranie kierunku przepływu powietrza z klimatyzatora. Podczas uruchomienia funkcji grzania, powietrze kieruje się w dół zapewniając szybsze nagrzanie całego pomieszczenia. W trybie chłodzenia przepływ powietrza skierowany jest do góry co przyspiesza  schłodzenie pomieszczenia. Kierunki strumienia powietrza lewo / prawo regulowane są z pilota bezprzewodowego.

   Aqua firmy HAIER  posiada funkcję "Komfortowy Sen" co gwarantuje obniżenie hałasu aż do 8dB !!!.  Dodatkowe wyposażenie w filtr przeciwpleśniowy eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz wyłapuje najmniejsze cząstki szkodliwych grzybów i pleśni.  

Charakterystyka produktu:

 • Generator Nano-Aqua
 • Opcja sterowania Wi-Fi
 • Nowoczesna, cienka konstrukcja
 • 7-kolorowy wyświetlacz LED
 • Oryginalny trójwymiarowy panel
 • Urządzenie bardzo ciche
 • Komfortowy przepływ powietrza 3D
 • Moc chłodnicza nominalna: 2,6 - 3,5 kW, moc grzewcza nominalna: 2,8 - 3,9 kW
 • Klasa energetyczna: A+, SEER: 5,8/ SCOP: 3,6
 • Zakres temperatury pracy dla trybu chłodzenia: -10~46°C, dla trybu grzania:  -15~24°C
 • Filtr przeciwpleśniowy
 • Automatyczne czyszczenia parownika

Do czego przydaje się sterowanie Wi-Fi?

Zastanawiasz się, czy nie zapomniałeś wyłączyć klimatyzatora?

Obawiasz się, czy dzieci będą w stanie prawidłowo ustawić klimatyzację?

Technologia sterowania Wi-Fi zapewnia komfort wynikający ze sterowania systemem klimatyzacyjnym za pośrednictwem modułu Wi-Fi zainstalowanego w telefonach i tabletach z systemem Android lub iOS i połączonych z Internetem.

Kontakt

Telefon:


+48 571 341 842

+48 531 756 301
 

 

E-mail: klimaamix@gmail.com

Klimatyzator to urządzenie wielofunkcyjne, które w sprawny i ekonomiczny sposób utrzyma przez cały rok, komfortową temperaturę pomieszczenia w którym jest zainstalowany.   Dzięki funkcji grzania, doskonale sprawdza się w okresach   jesienno - zimowych. W większości modeli, producenci gwarantują sprawną pracę, nawet przy temperaturach - 15 C a nawet niższych. Uniwersalność klimatyzatorów sprawia, że doskonale spisują się w miejscach, gdzie nie ma instalacji grzewczej lub jest ona mało wydajna. 

Przed decyzją o zakupie klimatyzatora, prosimy o kontakt telefoniczny, w celu umówienia się na bezpłatną wizytę przed montażową. Dzięki temu, będziecie Państwo pewni, że dokonaliście prawidłowego wyboru, biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia i miejsce montażu.

Budowa, remont - to najlepszy moment na uzbrojenie Państwa lokalu w instalację niezbędną do zamontowania klimatyzatorów. Niewielkim kosztem, bez uciążliwych prac montażowych, można  przygotować lokal w taki sposób, aby w odpowiednim dla Państwa czasie, dokonać montażu jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Montaż układu klimatyzacyjnego, podzielić można na dwa, niezależne od siebie w czasie etapy: ułożenie instalacji oraz montaż urządzeń klimatyzacyjnych.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
klimatyzacja do pomieszczeń sprzedaż i montaż, montaż i serwis klimatyzacji Łódź, serwis klimatyzacji Łódź opinie, instalacja i serwis klimatyzacji Łódź, montaż klimatyzacji Sieradz okolice