Klimatyzacja to nie kaprys, to konieczność ....
Klimatyzacja to nie kaprys, to konieczność ....

Producentem klimatyzatorów Fuji Electric jest japoński koncern Fuji Denki Sosetsu, który już w fazie projektowania założył, że należy postawić na jakość i zastosowanie nowoczesnych technologii. Efektem wysokich wymagań współczesnego świata, dotyczących jakości, nowoczesności i niezawodności produkowanych urządzeń jest szeroka gama klimatyzatorów firmy Fuji Electric.

W ofercie klimatyzatorów firmy Fuji Electric można znaleźć urządzenia klimatyzacyjne, które znajdą zastosowanie w każdym typie obiektu. Bez względu na to, czy będzie to budynek mieszkalny, biurowy, handlowy, zakład produkcyjny, czy też budynek użyteczności publicznej.

Mimo że producent klimatyzatorów firmy Fuji Electric kładzie nacisk na wykorzystanie w swoich urządzeniach nowoczesnych technologii, które umożliwiają wydajną pracę i oszczędną eksploatację, nie zapomina jednocześnie o atrakcyjnym wzornictwie klimatyzatorów i co ważne, dbałości o środowisko naturalne.

Koncern Fuji Denki Sosetsu jest znany z nacisku na kwestie emisji hałasu produkowanych klimatyzatorów. Podejmowane prace badawcze zaowocowały uzyskaniem jednego z najniższych poziomów hałasu, jaki spotykany jest w urządzeniach klimatyzacji komfortu.

Opierając się na zaawansowanej japońskiej technologii, wieloletnich doświadczeniach oraz nieustannie prowadzonych badaniach, produkty firmy Fuji Electric zyskały uznanie i znakomitą reputację na całym świecie.

Kontakt

Telefon:


+48 571 341 842

+48 531 756 301
 

 

E-mail: klimaamix@gmail.com

Klimatyzator to urządzenie wielofunkcyjne, które w sprawny i ekonomiczny sposób utrzyma przez cały rok, komfortową temperaturę pomieszczenia w którym jest zainstalowany.   Dzięki funkcji grzania, doskonale sprawdza się w okresach   jesienno - zimowych. W większości modeli, producenci gwarantują sprawną pracę, nawet przy temperaturach - 15 C a nawet niższych. Uniwersalność klimatyzatorów sprawia, że doskonale spisują się w miejscach, gdzie nie ma instalacji grzewczej lub jest ona mało wydajna. 

Przed decyzją o zakupie klimatyzatora, prosimy o kontakt telefoniczny, w celu umówienia się na bezpłatną wizytę przed montażową. Dzięki temu, będziecie Państwo pewni, że dokonaliście prawidłowego wyboru, biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia i miejsce montażu.

Budowa, remont - to najlepszy moment na uzbrojenie Państwa lokalu w instalację niezbędną do zamontowania klimatyzatorów. Niewielkim kosztem, bez uciążliwych prac montażowych, można  przygotować lokal w taki sposób, aby w odpowiednim dla Państwa czasie, dokonać montażu jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Montaż układu klimatyzacyjnego, podzielić można na dwa, niezależne od siebie w czasie etapy: ułożenie instalacji oraz montaż urządzeń klimatyzacyjnych.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
klimatyzacja do pomieszczeń sprzedaż i montaż, montaż i serwis klimatyzacji Łódź, serwis klimatyzacji Łódź opinie, instalacja i serwis klimatyzacji Łódź, montaż klimatyzacji Sieradz okolice